החזון שלנו

עמותת סימפלי יו פועלת כדי לשנות את מודל היופי ולהחזיר אותו לפרופורציות. "מהניסיון העשיר שלנו, אנחנו יודעים שאפשר לראות בעיניים את ההשפעה התרבותית על הגוף שלנו, על הבריאות שלנו", אומר המייסד עדי ברקן. "אני רואה את ההשפעה, ורק רוצה להפריע לשרשרת הדפוקה הזאת מלהמשיך ולהתקיים".

אנו יוצאים מנקודת הנחה שקיים קשר ישיר בין מודל היופי הרווח לבין הפרעות אכילה, ופועלים לצמצם את ההשפעות החברתיות שמעודדות הפרעות אלו באמצעות קידום המודעות הציבורית לבעיה, להיקפיה ולנזקים הנגרמים ממנה, חקיקה ותקינה שמטרתן להגן על הציבור מעיוות הדימוי הגופני, חינוך ילדים ובני נוער לתזונה בריאה ובסופו של תהליך – שינוי מהותי באופן שבו הציבור תופס את מודל היופי, הבריאות וההצלחה. את השינוי יש לבצע דרך מעצבי האופנה הבינלאומיים, ודרך המותגים שייצרו את המגפה.

במקביל מלווה סימפלי יו את הסובלים ממחלות הפרעות האכילה, פועלת להסברה, קביעת נהלים שיאפשרו אבחון מוקדם של המחלות, נענית לפניות חולים ומפנה אותם לטיפול רפואי ופסיכולוגי ראוי ומאתרת תורמים להגדלת תקציבים למחלקות האשפוז.

סימפלי יו הובילה את החקיקה הראשונה בעולם בנוגע לדיווח על השימוש בתוכנת פוטושופ להצרת היקפים, ופועלת כל הזמן להרחבת פעילותה הבינלאומית. העמותה משתפת פעולה עם גורמים מקבילים בעולם, מגייסת פרזנטורים להסברה בתקשורת הזרה, מובילה קמפייניים מקוונים, חותרת לקביעת תקנים בינלאומיים לתעשיית פרסום אחראית, מגייסת תרומות וכמובן – שואפת לקדם חקיקה במדינות נוספות, בדומה לישראל.

real
TED
Talk

inout
the
press

dis
info
center